expo tourinfo telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
  HAVANAVARADEROTRINIDADTROPICANAHOLGUINVINALES
 
KUBAProgramyRadyZajimavostiRealieHistorieMapaPočasí Kontakt

Varadero

Varadero je nejznámější Kubánská pláž a přilehlé turistické středisko které je vzdáleno od Havany cca 120 km, což je asi 2 hod cesty, kterou klimatizované autobusy absolvují s povinnou občerstvovací zastávkou v některé z přilehlých restaurací. Varadero leží na poloostrově, jehož přední část omývají vody Karibiku a ze zadní části se rozkládá laguna.

Varadero je podle toho velmi podobné Mexickému Cancůnu - kde jsou však hotelové komplexy těsněji u sebe. Hotely na Varaderu se rozkládají od centra městečka podél pobřeží až do vzdálenosti cca 15 - 20 km od centra. Do centra se dostanete taxiky a můžete zde posedět v otevřených restauracích nebo barech s živou hudbou a tanečnicemi až do pozdních hodin. Celá pláž je cca 50 m široká a je lemována palmovým hájem s tropickou vegetací.
Najdete zde velmi pěkné golfové hřiště v blízkosti hotelu Melia, marinu odkud vyplouvají Katamarány na výlety podél pobřeží a odkud také můžete vyjet na Jungle tour - na vodních skůtrech. Zábavná, ale také poznavací je Safari tour po okolí Varadera.
Do Havany se můžete dostat turistickým autobusem pro zahraniční turisty - cena cca 30 USD za oba směry.

 

 

 

 

 Seychely Dubai Maledivy Mauricius Brazilie Maledivy - hotely Tanzánie safrai

ubytování na Kubě a další služby Vám zajistí
expo tour
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04
e-mail: expotour@expotour.cz

Kuba