Menu Zavřeno
exkurze_kuba

Výlety a exkurze Kuba

 

Prohlídka Havany

Při příjezdu do Havany se zastavíte u sochy Krista, postavené v roce 1958, odtud je výhled na Havanský přístav a staré město. Uvidíte staré španělské pevnosti – El Morro, Fortaleza de la Cabana, San Salvador, sídlo guvernéra, náměstí s katedrálou, na které většinou bývá oběd v klasické restauraci El Patio.Součástí bývá i návštěva výroby doutníků, většinou v továrně Partagas. Odpoledne prohlídka pokračuje projížďkou po pobřežní třídě Malecón a prohlídkou Kapitolu.

Tropicana v Havaně

původní zábavný klub, založený ještě před revolucí, slouží především turistům. Kopie a dá se říct, že zdařená, je nedaleko Varadera na okraji města Matanzas.

Varadero Jungle tour

asi 2 hodinová vyjížďka na vodních skůtrech v pobřežní laguně na moři a mezi mangrovníky, při níž navštívíte ostrov s typickou kubánskou zvířenou.

Okolí Varadera

celodenní výlet v jeepech (Suzuki), které řídíte sami – nejprve navštívíte korálovou pláž, kde můžete šnorchlovat a po té jeskyni s lagunou, kde je možné se koupat mezi krápníky.Na oběd přijedete na typickou kubánskou farmu. Na ní je možné se projet na koni. Odpoledne jedete zpět na Varadero.

Tropicana Matanzas

varietní program na okraji města Matanzas pro turisty na Varaderu, aby nemuseli zajíždět do vzdálenější Havany, velmi dobrá úroveň.V ceně láhev rumu na stůl.

Z Varadera je možné dělat další výlety např do historického města Trinidadu